LOODUSES HAKKAMASAAMISE HUVIRING,                                  noortele vanuses 12+

Kuidas leida looduses vett ja toitu? Kuidas ja millest teha lõket, kus ja kuidas ööbida? Kuidas saada hakkama erinevates situatsioonides? 

Ringi eesmärk on looduses üleelamiseks vajalike teadmiste ja oskuste omandamine, sh looduse tundmine, iseenda võimete tundma õppimine, meeskonnatöö jms. Osavõtt on noortele tasuta. 
Vajalik isiklik varustus: veepudel ja toidunõud, riietus vastavalt ilmastikule ning mugavad maastikule sobivad jalanõud, esmaabivahendid (side, plaastrid, personaalsed ravimid), seljakott, ööbimisel magamiskott ja -alus. Üldine varustus on korraldajate poolt. 


Ringide toimumispaigad ja -ajad:
Jõelähtme vallas: 

Huvilised kirjutage meile

MATKA- JA LOODUSRING, lastele vanuses 7-11.a.

Matkame, õpime loodust tundma, mängime mänge, teeme süüa nii priimusel kui lõkkel, telgime, avastame Jõelähtme valda, kuulame/jagame lugusid ja palju muud.
Ringi eesmärk on arendada laste looduse tundmist ja looduses liikumise oskusi.
Vajalik isiklik varustus: veepudel ja toidunõud, riietus vastavalt ilmastikule ning mugavad maastikul liikumiseks sobivad jalanõud, esmaabivahendid (side, plaastrid, personaalsed ravimid), seljakott, ööbimisel magamiskott ja alus. Üldine varustus on korraldajate poolt. 
 

Piltide kujul ülevaate huviringide tegemiste kohta leiab siit  http://siiliokas.ee/galerii/ringid